4 + 4, občanské sdružení

 

Obsah

 

 

První národní Cyklo a in-line průzkum v Česku

Cyklo-inline průzkum - Českojede.cz

Czech in-line indoor open

Podíleli jsme se na organizaci in-line závodů Czech in-line indoor open. Více o závodech na stránkách ciio.cz

3 FreeLetná

Výsledky

Ženy :

  1. Andrea Barcalová CZ Praha Letná
  2. Lenka Příleská CZ Praha
  3. Aneta Prokešová CZ Brno

Muži :

  1. Petr Kýblmen Kbelec CZ Praha Letná
  2. Ondra Misiacziek CZ Praha Letná
  3. Zbyněk Zezula CZ Brno / Martin Maestro Goli Praha Letná
  4. Maxim Gorkij Dubinin UK Letná
  5. Zdeněk Chára CZ Stromovka / Petr Spáčil ZC Praha Letná
  6. Karel Tupý CZ Praha Letná

 

Můj pohled k výsledkům 3 Freeletné :

Jsem veskrze rád, že pověřením dělat arbitry ze stran samotných interpretů byl dobrý tah.

Veškeré bodové rozdíly byly velmi těsné. Bylo dobré, že počet soudců byl lichý. Proto se celkem bez výrazného poškození určilo i pořadí, byť z velmi těsným rozdílem.

Z mého pohledu jsem velmi spokojený s účastí. Po prvé jsem se dostali přes magickou 10. Bylo 11 startujících, ale pouze 3 přes web.

Dochvilnost oproti minulému roku byla úžasná, pouze jeden zpozdilec se připloužil pět minut po 13 hodině a kdyby to nebyl aktér, který požádal o týdenní odklad a tím zajistil výtečné počasí, tak bych ho nemilosrdně diskvalifikoval. No nedostal startovní tašku i když jsem ho po sléze viděl jak chroustá vyžebrané jablko....

Úroveň :

Především bych chtěl jasně vyjádřit podporu a poděkování Lence, Anetě, Andree a Karlovi, že dokázali překonat hranici " proč sedět a zewlovat" a dali tím impuls ostatním, kteří se, nevíme proč zdráhají ukázat své kreace mezi kelímky a celkem nutno dodat, že celkem zbytečně.

3 FreeLetná ukázala jak je nutný trénink. Vůbec se mě nelíbilo u "špiček", že vynechávali po projetí jedné řadě kelímku zpětný návrat figurálním projetí mezi kelímky a vraceli se jako by se nechumelilo na start a pak opět "nasazovali".

Osobně mě zaujala jízda nebo slalom aktéra, který ač neměl obtížnost tak s celkovou nenuceností a kreací dokázal prodat svoji jízdu a snad vydrží a zlepší obtížnost a pak....

Přední místa si drží stále stejní aktéři a mám pocit, že spí na vavřínech. Konfrontace nám prostě stále chybí a to je kámen úrazu.

Přesto přese všechno jsme viděli pár nových triků a chuť si za závodit před publikem a při té nervóznosti závodu zkusit i to co normálně nejezdím a to se Vám všem zdařilo. Děkuji a vytrvejte.

Radek

Videa - Youtube

 
Na začátek stránky

Název: 4 + 4, občanské sdružení

IČO: 22734309

e-mail: 4@brusle.info

reklama